HAKKIMIZDA

Antakya Lazer Epilasyon merkezi 2001 yılında Dr. Şule YILMAZ tarafından Harbiye cd. Kışlasaray mahallesi (Askeri Kışla Karşısı) Babacan apt No: 2/ 19 adresinde Antakya’nın ilk Lazer Epilasyon merkezi olarak açıldı. Uzun araştırmalar neticesinde en kaliteli cihazlar seçilerek, sizlere deneyimli güler yüzlü personeli ile en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Merkezimizde 2001 yılından beri deneyimleriyle; Estetisyen Süray Çiçek ve Zeynep Ay uygulamalarda sizlere yardımcı olmaktadır.

Merkezimizde Epilasyon amaçlı olarak halen Amerikan kaynaklı Alexandrite tip lazer olan Cynosur firmasına ait Apogee 5500 ve Candela firmasına ait GentLASE pro cihazı kullanılmaktadır. Merkezimizde yenilik olarak cilt yenileme ve ince kırışıklık tedavisinde dünyadaki en yeni tedavi yöntemlerinden olan Erbium lazer de uygulanmaktadır. Cihaz olarak Alman kaynaklı Asclepion marka MLC 30 modeli kullanılmaktadır. 

Merak ettiğiniz konulardaki sorularınızı 9.00 ile 18.00 saatleri arasında 0 326 214 33 00 – 326 214 35 35 nolu telefonlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Uygulama için gelmeden önce sizlere daha konforlu ve rahat hizmet sunabilmemiz için lütfen randevu alınız. Sağlıklı, güzel günlerde görüşmek dileğiyle,