SIK SORULAN SORULAR

Yüzdeki ince kırışıklıklar ve karakter çizgileri Yüz ve vücuttaki (göğüs bölgesi, el) pigmentli lekelerin tedavisi Güneş hasarına bağlı cilt bozuklukları Hiperkeratozlar (cilt kalınlaşmaları)

Cilt yüzeyindeki düzensizliklerin azaltılması Akne ve travma sonrası yara izlerinin azaltılması Yağlı deride yağın azaltılması ve temizleme

Yaşlanmayı önleyici bakım ve cilt tonusunun arttırılması

Gebelik sonrası oluşan cilt çatlaklarının giderilmesi Siyah noktaların giderilmesi Ameliyat sonrası izlerin giderilmesi

Melazmalar ve yaş lekeleri olarak adlandırılan deri pigmentasyonlarının tedavisi Seboreik keratozda kullanılabilir.  

Vücudumuzun dış etkenlere en açık organı olan derimizin sağlıklı ve güzel görünmesi elinizdedir. Bugün sağlıklı, güzel, parlak bir cilde sahip olmak, yarın ise daha genç görünen bir cilde sahip olmak ancak eğitimli kişilerin düzenli olarak uyguladığı ve sizin evde yapacağınız bilinçli cilt bakımları ile mümkündür. Cilt Bakımı cildin doğal dengesini düzeltmek ve korumak amacıyla gelişmiş kozmetik ürünlerle yapılan bir işlemdir. Cildin uzun süre tazeliğinin ve sağlığının korunması iyi bir bakımla mümkündür. Cilt bakımının temel amacı bütün cilt tiplerine problemsiz, normal, sağlıklı bir görünüm kazandırmaktır. Cilt bakımının temeli uzman bir kişi tarafından yapılan doğru cilt analizi ile devamında kullanılan ürünlerin ve işlemlerin cildin özelliklerine uygun olmasıdır. Merkezimizde cilt bakımı Hijyenik şartlarda, cilt tipinize en uygun ürünlerle yapılan ve cildinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak olan bir bakımdır. Standart cilt bakımı aşamaları Cildinize uygun ürünlerle cildin derinlemesine temizliği Cildin yüzeyinde biriken ölü hücre tabakasını temizlemek için uygulanan "peeling" Cildin yumuşaması, gözeneklerin açılması ve siyah noktaların kolay temizlenebilmesi için buhar uygulanması ve siyah noktaların temizlenmesi, Cildi canlandırıcı ve kan akımını arttırıcı masaj Yüksek frekans uygulaması ile cildin dezenfeksiyonu, kan dolaşımının arttırılması ve cildin sakinleştirilmesi Cildin ihtiyacına uygun bir nem maskesi veya arındırıcı bir maske Günlük bakım ürünlerinin cilde yedirilmesi aşamalarından oluşur.